Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 6. osztályos gimnáziumból...

6. osztályos gimnáziumból visszalehet menni általánosba, folytatni és 8. -ba felvételizni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 12. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek tennéd?
2017. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, jogilag lehet, a lányom sulijában is évről évre előfordul. De az iskolától is függ, hogy visszavesz-e, meg kell kérdezni, mennyi kimaradást néznek el az év eleji anyagból. Meg az is számíthat, körzetes voltál-e vagy sem.
2017. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1-es azért, mert sz@r. Utálom. Nem akartam elmenni. Kipróbáltam és kurv a szr. Az általános sulis osztályomat imadtam...
2017. szept. 13. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
ez benne volt...de ott is max 2 éved lesz már hogy imádd őket ha visszavesznek,utána megint uj osztály akit lehet utálni fogsz.miért nem a gimiben kéred át magad másik osztályba akkor?a suli tanulásra való nem az az elsődleges hogy imádod a többieket vagy sem.mindenzt ugy irom h 3 év mulva az én fiam is itt fog tartani és mielőtt belevág elmondanám neki hogy épp hasonlo dolgok miatt jol gondolja meg mert nincs visszaút.
2017. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!