Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan mehetnék át másik...

Hogyan mehetnék át másik iskolába?

Figyelt kérdés

Most kezdődött a tanév a szakgimnáziumban (9. Osztály) de a matek egyszerűen annyira nehéz, hogy már most kivagyok tőle.

A matek tanár is mondta, hogy aki nem olyan jó matekból, az rossz iskolába jelentkezett.

Én át szeretnék menni valamelyik másik iskolába, mert ha most nem megyek el félévkor úgyis megbukok.

De a múltkor mikor felvetettem ezt a témát, akkor anyám nagyon ellenezte, viszont most komolyan gondoltam, és kell vele beszélnem erről.

Van valakinek tapasztalata abban hogy mit kell ilyenkor csinálni? Hogyan lehet átmenni másik iskolába?

Általános iskolában nem tanultam, de mindig jó jegyeim voltak, itt viszont mikor kihívtak a táblához felelni, semmit nem tudtam, és ez van a házi feladattal is, és az órai munkával is.



2017. szept. 14. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne írd le magad ilyen gyorsan!

Először próbálj meg valami korrepetálás után nézni, aztán ha full esélytelen, majd akkor ráérsz sulit váltani.

2017. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 9.-es matek semmilyen szakgimnáziumban nem olyan nehéz, hogy ép ésszel ne lehetne megtanulni. Egyszerűen csak megijedtél, a tanárod meg rájátszik, de fog az menni.
2017. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két hét után korán van még feladni. A kilencedik mindig nagy váltás, mindenhol nehéz. Figyelj órán, olvasd a tankönyvet, tanulj otthon és ha kell, csinálj extra gyakorlófeladatokat! Mit vesztek éppen?
2017. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még csak az ismétlés van, és kevés dologra emlékszem, ma pedig dolgozatot is írunk belőle.
2017. szept. 15. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!