Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megszunik az AXA szamlam (az...

Megszunik az AXA szamlam (az OTP atveszi). Nem akarok hozzajuk menni, eddig minden ingyen volt, most meg mindenert fizetnem kene. Hova mehetnek, melyik masik bankhoz, tudtok hasonlot?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan bankok, ahol havi nettó 150 ezer ft fizetés beérkezése esetén ingyenes a számlavezetés - de olyan, ahol minden ingyenes, nem igazán. ha van ennyi a beérkező béred, akkor megpróbálok keresni neked.

A 0 ft-os számlacsomagok már megszűntek.

Viszont még mindig az OTP az egyik legolcsóbb: havi 500 ft körül van a számlacsomagom, Net-számla, ingyenes utalás (persze tranzakciós díjat itt is kell fizetni), havi 2x-i ingyenes kp felvét automatából max 150 ezerig.

2016. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ami nekem az axa-nal volt es hasznaltam:


- 2 db eseti atutalas (internet szamlamat es a kozos koltseget fizettem vele beprogramozva automatikusan minden honap 15-en)


- 2 db csoportos beszedes (villany, gaz szamlanal hasznaltam)


Ilyenek kellenenek nekem.

2016. aug. 22. 11:37
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezek ingyen voltak.
2016. aug. 22. 11:38
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon megadhatod rád jellemző adatokat (mennyit költesz, mire használod a számlát, mennyi pénzed érkezik rá havonta), majd meglátod melyik bank melyik számlacsomagja lenne legkedvezőbb számodra.

2016. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Erste Privilégium L számlacsomagot javaslom, ha havonta min. 150 ezer forint átutalás érkezik a számládra. Nem muszáj munkabérnek lennie. Oda-vissza lehet utalni valakivel.


Éves kártyadíj van (elektronikus kártyánál első évben ingyenes), sms darabdíj 16 ft, de minden más ingyenes.

A készpénzfelvétel Erste és takarékszövetkezetes automatákból korlátlan összegben és darabszámban ingyenes. Nem kell nyilatkozatot tenni, sőt nem is szabad, mert akkor ezt elveszted.


Ennél jobb szerintem nincs, bár nem ismerem minden bank minden számlatípusát.

2016. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz OTP ügyfél lenni, akkor pedig még az átadás-átvétel időpontja előtt szüntess meg mindent amid az AXA-nál van.
2016. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös, és az utalás? Az is ingyenes?
2016. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Erste Privilégium L csomagban?

Netbankon keresztül korlátlanul ingyenes.

2016. aug. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi :-)
2016. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!