Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam le a tavaly...

Hogyan adjam le a tavaly felvett emelt órám?

Figyelt kérdés
Tavaly felvettem két emelt órát az angolt és az informatikát. És az angolt szeretném leadni, mert nem megy és így jelentkeztem rá hogy hátha még több angol szóval még többet lennék benne hátha segítene, de olyan tanárt kaptunk aki elég kemény akcentussal beszél amit egyáltalán nem értek. Az igazgatónak kérvényt is benyújtottam és úgyse segített nem engedte, hogy leadhassam. Az angol tanárommal beszéltem és ő beszélne az igazgatóval hogy nem megy nekem meg hasonló. Szerintetek sikerülne vagy aki keveredett már hasonlóba az hogyan oldotta meg? 11-edikes vagyok.

2017. szept. 14. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

"Az igazgatónak kérvényt is benyújtottam és úgyse segített nem engedte, hogy leadhassam."


Akkor ennyi.

2017. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!