Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl ezt a tanévet?

Hogy éljem túl ezt a tanévet?

Figyelt kérdés
Konkrétan 7 hónap maradt hátra, mert végzős vagyok és április végén végét ér a tanév számomra, május-júniusban meg OKJ vizsga, nem lelkesedek már annyira a szakmáért, mint mikor elkezdtem sokan már rég otthagyták volna a helyembe szerintem, de mindig győzködtek, hogy ha elkezdtem valahogy végezzem el, aztán továbblépek úgy is, meg persze az is benne van, hogy később nem fog ez a probléma gyötörni, hogy feladtam, hanem azzal a tudattal leszek, hogy megpróbáltam, csak hát az lesz itt a kérdés, hogy vagy sikerül levizsgáznom, vagy nem, így meg 2 évem akkor elmenne a süllyesztőbe, de addig is sokat gondolkodok, hogy jól döntsek másodjára, mert az első választás nem hozott nagy sikert szakma terén, de még szerencsére nem késő helyre hozni a hibát, továbbá 2 nagy gondolat is kínoz állandóan, mégpedig az, hogy eszetlenül ott akartam mindig is hagyni, amit most tanulok, és belekezdeni egy másik dologba, csak aztán mindig visszamondtam, mert h*lye voltam és kapkodok össze-vissza, de aztán mindig ott lyukadok ki, hogy a jelenlegi szakmámnak megadtam a végső esélyt, meg hát tanulnom is kéne, ha egyáltalán papírt akarok erről, de semmi motivációm sincs, így meg azzal nyugtatom magam, hogy érdekel és mind szép és jó, csak legbelülről rohadtul nem érdekel. Ráadásul a gyakorlati oktatás siralmas, az elméleti rész meg ugye rajtam múlik. Szerintetek?

2017. szept. 15. 19:49
 1/1 anonim válasza:
Asszem van olyan megoldas hogy az OKJ kepzest elvegezheted mas suliban.
2017. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!