Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utálom az iskolám! Hogyan...

Utálom az iskolám! Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most megyek 10-be,és tudom,hogy még csak július van,de már látom a sulival kapcsolatos képeket fb-n...tudom,hogy nagyon hamar el fog telni ez a várva várt nyár,és mehetek vissza abba a börtönbe. Utálom az egész iskolát,az ottani embereket,az osztályom...mondhatni külön világ vagyunk. Vannak barátaim,nem is egy,de mindig a régiekre gondolok,és nagyon hiányoznak. A régi sulim,stb...arra gondoltam,hogy ti hátha tudtok nekem tanácsot adni,hogy hogyan éljem itt túl a mindennapokat. Ti is átéltétek ezt? Ti hogy éltétek túl? Sajna másik suliba nem mehetek át... egyszerűen görcsbe rándul a gyomrom,ha a sulimra gondolok... :( Remélem tudtok segíteni. Szép napot!
2017. júl. 23. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

"egyszerűen görcsbe rándul a gyomrom,ha a sulimra gondolok"


Dettó, én matek tanár vagyok. Van néhány kivétel, de az a sok retardált gyerek...

2017. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért utálod az osztályodat, iskoládat? Miért rándul görcsbe a gyomrod, bántanak?


Ismerős érzés, hogy az általános suli nagyon jó volt, és csalódás volt utána a középsulis közösség, de én azért nem utáltam őket, és nem is rándult görcsbe a gyomrom tőlük. Volt az osztályban 3 jobb barátnőm, pár emberrel elvoltam, néha beszélgettünk, segítettünk egymásnak, ilyesmi, a többiekkel meg kb. 4 év alatt 2 szót váltottunk. Nem volt rossz, elég normális osztályom volt, de össze sem volt hasonlítható az általános sulissal.


Ha veled is csak ennyi a helyzet, akkor csak simán bírd ki, nem kötelező mindenkivel jóban lenni. Próbálj hozzájuk közelebb kerülni esetleg azért.

Ha meg arról van szó, hogy kiközösítenek, bántanak, akkor válts iskolát szerintem.

2017. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!