Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes megpróbálkoznom a...

Érdemes megpróbálkoznom a biosz érettségivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok 12.-es, eddig töri faktra jártam, de most rájöttem, hogy mentőtiszt szeretnék lenni és ahhoz szükségem lenne a biosz érettségire. Nem vagyok biztos benne, hogy ha most váltok faktot és kezdek tanulni, elég lesz. Szerintetek érdemes megpróbálni vagy mondjak le róla és keressek mást? Mert amúgy nem tudom hol szeretnék továbbtanulni vagy mit kezdjek magammal, törire csak szórakozásból járok.


2017. szept. 18. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ha odateszed magad és benyalod ami kell, egy közép bioszt össze tudsz szerintem hozni egy év alatt. Ismerek olyat, aki 12. elején úgy döntött, inkább állatorvos lesz, és megcsinálta az emeltet is. Ismerek olyat is, aki szintén utolsó évben föntött úgy hogy info-mérnökire megy, addig kémiát tanult. Szóval nem lehetetlen. Az egészségtudományi (vagy hogy hívják) karra kéne, hogy felvegyenek, ugye? Oda szerintem nem olyan vészesen magas a ponthatár. Szerintem fuss neki, ha szeretnél, csak akkor ne húzd tovább az időt, döntsd el, iratkozz át bioszra és hajrá, a citromsavciklus csak rád vár! Jó szórakozást!
2017. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajrá! Még van elég időd, ha nem halogatod: meglesz! :)
2017. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egész életedről van szó, ráadásul egy év alatt egy középre felkészülni nem elérhetetlen. Hajrá! :)
2017. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!