Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy középszintű...

Szerintetek egy középszintű német 80%os érettségivel van esélyem a sikeres középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen! :)
2017. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen :)
2017. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Melyik nyelvvizsga hasonlít a legjobban az érettségihez? követelményeiben és feladataiban
2017. aug. 17. 09:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenűl én 82%os érettségit tettem, de beszélni pl nem igazán tudtam. 8 hónapig jártam tanárhoz heti2x, így lett biztos a tudásom.
2017. aug. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem a beszéd részével nincs problémám, a nyelvtan is megy, amit az érettségiben elrontottam az aha hallgatós feladat volt, mert sajnos rossz volt mind a felvétel kintről pedig nagyon behallatszottak a zajok, valamiint a tanároknak is kikerekedett a szeme amilyen gyorsan hadartak az egyik feladatban
2017. aug. 17. 11:58
 6/8 anonim válasza:
Nagyon jó esélyed van rá! :) Én az ECL-t ajánlom, bár megmondom őszintén nem igazán emlékszem, hogy ez mennyire hasonlít az érettségire :D Az tuti, hogy ennél nincs nyelvtan, ha együtt mész ismerőssel vizsgázni akkor beírhatod jelentkezésnél és szóbelizhettek együtt, és szótárt lehet használni a levélírásnál, valamint itt tényleg a mindennapi életből merítenek a feladatok kitalálásakor. Nekem bevált, elsőre meglett nagyon jó eredménnyel egy szintén közép 80%-os érettségi után :) Sok sikert! :)
2017. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Remélem még aktuális a válasz :) (utolsó voltam)
2017. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! :) Kis gyakorlás után meg fogok vele próbálkozni :D
2017. szept. 15. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!