Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi vizsgára hogy illik...

Egyetemi vizsgára hogy illik felöltözni?

Figyelt kérdés
ELTE-re gondolok. Tudom, messze még a vizsgaidőszak. Gondoltam, azért megkérdezem.

2017. szept. 19. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ szobeli vagy irásbeli. Irásbelire akárhogyan mehetsz, még szakadt farmerben is láttam embereket, szobelire viszont illik kiöltözni.
2017. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szóbeli. de a kiöltözés mit jelent? fekete-fehér? mert jártam egy másik egyetemre,de az művészeti egyetem volt, ott eléggé más volt. volt, aki kisestélyiben vizsgázott meg ilyenek. ha mondjuk felveszek egy fekete nadrágot, fehér pulcsit, meg egy zárt cipőt, az jó? lány vagyok.
2017. szept. 19. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanár válogatja szerintem. Fö, hogy ne sportcipöben és kapucnis sportos pulcsiban jelenj meg. Amugy meg érdemes felsöbbéveseknél utána kérdezni, hogy mit vár el az adott tanár.
2017. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!