Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagásra illik így felöltözni?

Ballagásra illik így felöltözni?

Figyelt kérdés

Fekete trikó, fekete szoknya, fekete magassarkú, fekete bőr dzseki.

15/L


2016. ápr. 25. 23:22
 1/4 anonim válasza:
100%
valami elegánsabb kéne szerintem :) (a bőr dzseki és a trikó helyett kéne más :))
2016. ápr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Eleve gáz ez a "mindenem fekete, mert én így fejezem ki magam"-stílus... Ballagásra meg pláne nem illik. De szerintem nem is engednék. Ilyenkor mindenhol előírás az ünnepi öltözet, ami a legtöbb iskolában matrózblúz, de ha az nincs, akkor rendes, fehér(!) blúz, hozzá esetleg elegáns blézer, kosztüm felső (ez esetben ez lehet fekete, hozzáillő fekete szoknyával vagy esetleg nadrággal, de mindenképp elegáns).


A fekete szoknya és fekete magassarkú oké.

Felülre fehér blúz és valamilyen blézer/elegáns (mondjuk kötött) pulóver, mivel nincs sajnos meleg, elegáns kabát.


A hangsúly az elegancián és ünnepi öltözeten van!


A fekete trikót és bőrdzsekit felejtsd el.

2016. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem én ballagok
2016. ápr. 27. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!