Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan OKJ képzés ami...

Van olyan OKJ képzés ami maximum 1 év vagy kevesebb és ad többletpontot az egyetemi felvételihez?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak olyan OKJ -s képzések amik néhány hónaposak és beleszámítanak, de a legtöbbhez kell valami másik OKJ -s oklevél.

2017. szept. 27. 12:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzáírni, hogy agrár területen belül vagy ehhez kapcsolódó OKJ -s szakra lenne szükségem!
2017. szept. 27. 12:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ingyenes képzések 2 évig tartanak, a fizetősek viszont kevesebb ideig, vagy ott vannak még munkaügyi központos képzések melyek támogatottak és néhány hónapig tartanak csak.
2017. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Nincs
2017. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mé' nem guglizol rája? Olyan tanfolyamokra, amik az esetedben szóba jöhetnek, és akkor kiválogatod a találatok közül, amelyik neked jó. (Megnyitod, és megtekinted a tanfolyam hirdetőjének a leírását; az egyes képzőknél ki van írva, hogy milyen tanfolyamokat kínálnak ,és mennyiért) Meg amúgy, hogy miket számítanak be, eduline-on pl ki vannak valahol írva.
2017. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat.

a 4. hozzászólónak azt mondanám erre a teljesen buta és bugyuta kérdésére, hogy vegyen elő egy nyelvtan könyvet vagy egy értelmező kéziszótárat vagy hasonlót, tanuljon belőle, és olvassa el újra a kérdésemet. Nem azt kérdeztem, hogy hogyan okoskodjon egy paraszt a guglival mert ugye minden gyakori kérdéses kérdésnél le lehetne ezt írni, hanem válaszoljon a kérdésre amit feltettem :)

2017. szept. 27. 21:42
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha nem menne, akkor guglizzon rá legyen szíves, hogy hogyan kell válaszolni egy kérdésre :)
2017. szept. 27. 21:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki ide tévedne a kérdésemhez.. igen van olyan OKJ képzés ami kevesebb mint 1 év alatt elvégezhető, és bele lehet számítani akár egyetemi felvételi pontokhoz.. viszont az ilyen képzések általában fizetősek
2018. ápr. 26. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!