Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Maximum hány OKJ-s végzettsége...

Maximum hány OKJ-s végzettsége lehet egy embernek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 28. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
135
2016. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az összes. :D

Komolyabban: az első végzettség megszerzése közoktatási keretek között ingyenes, csak vizsgadíjat kell fizetni. A továbbiak csak fizetéses képzéssel végezhetőek el. De nincs maximálva a megszerezhető végzettségek száma. Miért is lenne? :)

2016. jan. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most már kettő ingyenes és nekem soha nem kellett fizetni a vizsgadíjért.

Sajnos a második nem indult el, mert kevés jelentkező volt (ugye a sok létminimum alatt élő munkanélküli nem ér rá, jobb segélyen tengődni)

2016. jan. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, rosszul írtam. Korábban úgy volt, hogy az oktatás ingyenes volt közoktatási keretek között, és az első vizsgadíjat nem kellett befizetni. A többit viszont igen. Lehet, hogy már a második vizsgáért sem kell fizetni, viszont a közoktatás 2012-es reformja után már csak egy szakmát lehet oktatni egy tagozaton, így a végén csak egyből vizsgázhatsz. Talán van pár, egymáshoz nagyon közel álló szakma, amik esetében a második követelményeit az iskolák a szabadon választható tárgyak keretéből meg tudják oldani, de azért ez ritka.
2016. jan. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez 2015-ös rendelet, szal újabb és ezért most tuti ingyenes a kettő, vizsgával együtt.
2016. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem 3 van, de - önköltséggel - valószínűleg nincs korlátozva a számuk. Ahány szakmád van, annyi ember vagy! :-)

A 3-ból nekem 2 volt állami (munkaügyi központ) támogatású, 6 év különbséggel. A harmadikat pedig a munkahelyem fizette...

2016. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egymillió :)

csak sz OKJ kb. sz*rt sem ér (nekem 2 van, kitörölhetem vele a popómat)

2016. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megint ingyenes két OKJ-s végzettség? Ezt is állandóan változtatják. 2001-ben is kettő megszerzése ingyenes volt. Majd utána csak egy, megszerzése volt ingyenes. Volt időszak mikor egy sem volt ingyenes. Utána megint egy. Most megint kettő? Bár már engem nem érint. Van néhány OKJ-s végzettségem, két diploma, meg most PHD képzésen vagyok az AIU-n, bank és finanszírozás szakon és nemzetközi projektmenedzsment szakon. (Atlantic International University)
2016. febr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!