Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a magyar és a...

Mennyire nehéz a magyar és a matek központi?

Figyelt kérdés
Én most fogom megírni január 20-án és érdekelnének a tapasztalataitok. Ha lehet írjatok pontszámot is.

2017. szept. 27. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A régebbi központikat egy rakat helyen megtalálod, abból le tudod szűrni, hogy magadhoz képest milyen nehezek.


Nekem anno 26 pontos lett a matek és 38 pontos lett a magyar úgy, hogy külön nem készültem rá. Felvettek abba az iskolába, ahova menni akartam, szóval nekem elég volt.

2017. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem gyakorolsz rá, akkor nehéz lesz.

A fiam oldogatta a korábbi feladatsorokat, így a matek 45 pontos lett, a magyar 47. Ezzel akkor az ELTE Radnótiban top3-ban lett.

2017. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Amúgy szerintetek ha sokat készülök rá, akkor úgy hogy évvégen 4,2 volt az átlagom mennyire sikerülhet jól?
2017. szept. 28. 14:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Mind a kettő 50-50 pontos.


Magyarnál az utolsó feladat egy rövidebb fogalmazás írása, ami 10 pontot ér, de a téma minden évben változik.


Sokaknál a matek a mumus. Nekem is az. Nagyon félek tőle már most. A mateknál az első feladatok ilyen nagyon egyszerűek, csak azok kb 1-2 pontot érnek, sajnos.


Egyébként nálatok nincs felkészítő a sulitokban? Vagy ahova szeretnél jelentkezni, ott nincs? Általában szoktak lenni, ott tök jól lehet gyakorolni.


14/L

2017. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.:)

Van felkészítő a sulinkban.

2017. szept. 29. 17:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Sok sikeet kívánok mindenkinek aki ezévben központizni fog.
2017. okt. 1. 14:48
 7/8 A kérdező kommentje:
*sikert
2017. okt. 1. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell tőle szerintem paráznod. Anno én is féltem tőle, mégis megírtam a matekot 48, a magyart pedig 39 pontosra úgy, hogy nem készültem rá semmit (akartam, csak nem lehetett találni róla semmi információt hogy mégis milyen feladatok lesznek benne és az iskolában a tanárok sem tudtak segíteni a felkészülésben).
2017. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!