Suli mellett munka?

Figyelt kérdés

17/F


Pécsre járok gimibe, és sajnos arra kényszerültem, hogy keresnem kell suli mellett. Na mármost nekem van ECDL jogosítványom, amit kb 2 éve szereztem meg.


Ezzel tudok vhol munkát vállalni? És ha igen milyet? És milyen összegeket várhatok fizetésnek ha ezzel kaphatok vmi munkát? Sajnos nincs más képesítésem, és dolgozni is max suli után tudnék aminek általában 14:30 körül van vége.


2017. szept. 28. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
ECDL jogsi? Az inkább vizsga. Jogsi az járművekre van. Egyébként elmész egy diákszövetkezethez és millió+1 diákmelót fognak adni.
2017. szept. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oké. Köszi a válaszodat.

Azt viszont még elfelejtettem kiírni hogy sajnos bejárós vagyok és kb 1 órányira lakom Pécstől és a buszok se jönnek mindig olyan gyakran. Így hát elég korlátozott ideig tudnék csak dolgozni. :(

2017. szept. 28. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!