Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ússzódreszbe látszik a...

Az ússzódreszbe látszik a mellbimbóm! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval! Kötelező lesz az úszás a suliban... :D Csak egy kis gondom akadt azzal kapcsolatosan hogy rohadtúl látszik a mellbimbóm D: Amikor felpróbáltam az egyberészes úszóruhát akkor vettem észre... Ha nem hordanék melltartót sajnos akkor is ‘átüttne’. Viszont nagyon zavar ha látszik. De ugye melltartót nem hordhatok úszás közben. Valami ötlet? (Ezzel kapcsolatosan nem szeretném a szüleimet zaklatni mert elég ciki,meg úgyis csak anyu tudná de ő azt mindta nincs megoldás :D ). Válaszotokat,segitsétetek nagyra értékelem.

2017. okt. 1. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Leragaszthatod, és reménykedsz hogy azon sem üt át.

[link]

2017. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valahol kaphatóak ilyen melltartóbetétek amiket bikinikbe is bevarrnak.

Én csak olyan dresszt veszek úszáshoz ami betétes de én azért mert nullamínuszos mellem van. És csak a tescoban kapok ilyen betéteset.

2017. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél föl sima fürdőruhát
2017. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Olyant nem lehet csak egyberészest :(
2017. okt. 1. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs nagyon mit tenni, max ahogy előttem is írták, bimbótapasz. De miért ciki ez anyukád előtt?
2017. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Lehet én vagy te fogalmaztam rosszul vagy te, de írtam hogy anyumat megkérdeztem azt mondta nincs megoldás. De köszönöm a válaszodat már megoldódott. Igazából csak annyi lett hogy mamám vart bele egy vékony szivacsot. Igy már nem feltünő.
2017. okt. 2. 19:45
 7/7 A kérdező kommentje:
MEGOLDÓDOTT ❤ KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A VÁLASZÁT❤
2017. okt. 2. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!