Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig tokre fajt a cicim meg...

Eddig tokre fajt a cicim meg a mellbimbom. Es most kb alig erzem. Normalis lehet, vagy elhalt a terhesseg?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, mult heten volt szivhang.

2017. szept. 19. 06:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Örülj neki. Majd megtalál valami más ;) pl róka koma vagy a non-stop pisilés, esetleg egy kis gyomorsav.


Nekem most kezdett el igazan fájni a mellem. 40+1 hetes vok.

2017. szept. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Jaj.. Es nem. Nem halt el a terhesség. Ez kimaradt. Valszleg a szervezet szokja a hormonokat. Aztán majd jon újabb dolog, azt is megszokja, es így tovább.

Amig nem vérzik valami addig normalis minden. 1vok

2017. szept. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Teljesen normális.Nekem is kb 7.-8.hetig fájt aztán elmúlt,most megint érzékenyebb 2napja.Inkabb örülj ha nincs más tuneted,én is ezen szerencsések közé tartozom és semmi gond nincs a terhessegemmel.14hkm.
2017. szept. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Én 10 hetes vagyok és én is minden apró vackon parázok...ha hányok miért hányok annyit...ha nem hányok akkor tuti elhalt a baba...ha fáradt vagyok tuti vérszegény lettem...ma már van energiám és nincs hányingerem tuti baj van....ha szúr miért szúr ha nem szúr miért nem szúr....de az eddigi tapasztalat azt mutatja hogy az egyik nap ilyen a másik olyan...tényleg örülj neki, hogy csak ennyi tüneted van. Próbálj meg nem egész nap azon agyalni hogy tuti baj van (tudom hogy nem könnyű) Ha nem sikerül megnyugodni akkor menj el magándokihoz és csinál egy UH-t akkor tuti nyugodt leszel. (nekem 8 hetesen volt utoljára UH-m legközelebb 12 héten kellene menni....de lehet én se fogom addig kibírni :/ )
2017. szept. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért fájt, mert növésnek indult.

Most éppen pihen, azért van nyugalomban.

Nyugi! Majd ismét nőni fog, azt érezni fogod.

2017. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Egyébként ezeket a hülyeségeket honnan szeditek?! Fárasztó olvasni is, de neked milyen fárasztó lehet így végigvinni egy terhességet.
2017. szept. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
31 hetes kismama vagyok, és eddig a mellbimbó és mellfájdalom volt az ami a legtöbbet ingadozott a többi tünethez képest. (A hányinger a 30.-ik hétig kínzott) Szóval volt olyan hogy egyik nap a melltartót sem tudtam elviselni, másnap pedig semmi baja nem volt. A hormonok ingadoznak, ne aggódj lehet hogy holnap még az is fájni fog hogy a poló hozzáér. Az elhalt terhességnek szerintem amúgy sem az a jele hogy fáj-e a melled vagy sem.
2017. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Draga 6-os, kepzeld el, elhalt terhesseg jele is lehet. Hiszen a tunetek a terhessegi hormon miatt vannak, ezert sajnos igen, a tunetek hirtelen elmulasa jelentheti hogy leallt a hormontermeles. Nalam ez tortent.
2017. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is az elején még fájt és érzékeny volt, de aztán nagyon hamar elmúlt, és a terhesség végéig nem is volt többet érzékeny.
2017. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
7-es vagyok! Engem miért pontoztál le te DRÁÁÁGA? Attól mert veled ez történt még nem kell a másikra is a frászt hozni! Mint írtam nekem sem fájt mindig, egyik nap nagyon érzékeny volt másnap meg semmi. Mégsem halt el a terhességem.
2017. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!