Zender006 kérdése:

Diákhitel elengedés?

Figyelt kérdés
Mit tudtok róla? Akkor ezt most elfogadták? Mi van akkor ha mar van egy gyerekem és a suli közben születik mégegy, ilyenkor melyik hitelnek engedik el a felét? Ami születéskor van aktuálisan vagy annak ami majd a suli végén lesz?

2017. okt. 4. 21:32
 1/2 anonim válasza:
Én úgy tudom,ha két gyerek van a kamat felét,ha három akkor az egészét. A kamatot.
2017. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem a kamat felét, hanem a tartozás felét! Megkérdeztem a központot és azt írták.


"Tájékoztatjuk Önt, hogy a Kormány által 2017. május 25-én bejelentett Családvédelmi Programmal kapcsolatos kedvezmény 2018.01.01. napjától lép életbe, így akkortól igényelheti a kedvezményt.


Amennyiben 2018-ban megszületik második gyermeke, úgy kérheti az Ön által választott, egyik hitelének az 50%-os elengedését."


Ez a hivatalos válasz a diákhitel központtól.

2017. okt. 30. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!