Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek még vannak fiatalo...

Szerintetek még vannak fiatalok, akik szabadban végezhető fizikai mujkát szeretnének megtanulni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sok városi, diplomás fiatal van aki beleunt a városi létbe és vidéken vettek tanyát, területet gazdálkodni.
2017. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen. Java részt azok, akiket gyenge teljesítményük és érdektelenségük miatt csak szakmunkás képzőbe vettek fel tanulni. Kis részben pedig azok, akik valóban ezzel szeretnének foglalkozni.

Én 20 éves fiú vagyok és az én környezetemben azok végeznek ilyen munkákat, akik úgy teljesítettek, szerintem nem kell bemutatni. De ez jó dolog. Ha mindenki úgy gondolkozna mint én, hogy szellemi munkával, otthonról "dolgozva", kényelmesen szeretne jól élni, akkor nem lennének szakmunkások és nem lenne semmi.

2017. okt. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!