Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NKE - RTK ( volt rtf) leszerel...

NKE - RTK ( volt rtf) leszerelés hogy működik? Mennyi idő alatt kell visszafizetni? Nem bántátok meg?

Figyelt kérdés
Második évemet kezdtem gazdaságvédelmi nyomozói szakiranyon de már egy eve minden második hónapban ramjon h ott akarom hagyni.. nem ez a nekem való. Én vállalkozni szeretnek, szabadon élni, suli mellett dolgozni de itt nem lehet és nagyon agymosott emberek tanulnak ott akik lehuznak. 900ezer-1millio Ft körül kell visszafizetnem.. hogy működik a visszafizetés ? Mennyi idő alatt? Komolyan veszik? Ha nem fizetem vissza mit csinálnak ?

2017. okt. 8. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen szakra szeretnék menni.

pontosabban mi az ami nem tetszik benne?

Az oktatás vagy csak hogy nem tudsz mellette dolgozni? De miért? Olyan sok óra van? :/

2017. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az egész rossz. Alapból nincs időd semmire, az órák értelmetlenek, mindenkitől azt hallod hogy milyen szar lesz ha elvegzed, idióta emberek vesznek körül már itt is és azok lesznek a munkatársaid, ne adj isten főnököd mert beszopja magát valahova valakinél.
2017. okt. 9. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves erre a pályára készülő első kommentelő!

Azt azért hozzá tenném, hogy ne egy ember véleménye alapján dönts.

Van értelmetlen óra, igen, de nem csak ezen az egyetemen van így. Vannak hülyék, igen, mint mindenhol. De! Emellett van nagyon sok jó is, a rosszak mellett.

Értékes, és jó (szak)embereket ismersz meg, és nagyon érdekes és hasznos dolgokat is megtanulsz, amennyiben tényleg ez a hivatás érdekel Téged.

Hosszan lehetne írni még erről a témáról, de itt nem akarok.


Nem tudom, ki vagy, aki le akar szerelni, de ha ennyire menni akarsz, miért az internetre irogatsz csak?

2017. okt. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Első kommentelő!

A fent nevezett egyetemen szintén a második évemet kezdtem. A kérdés, hogy mennyire szeretnéd ezt a hivatást. Mert ha úgy állsz hozzá, h ez csak egy munka, amiben minden rossz, akkor neked sem való. Az, hogy a poszt írója csak negatívumot lát az egyetemben, illetve úgy gondolja, h végzés után is minden rossz lesz, az az ő véleménye. Az, h itt minden ember "nyomorék" az szintén. Az egyetem hallgatói sokszínűek. Mint mindenhol. De ha ezt szeretnéd csinálni, akkor itt társakra, bajtársakra találsz. Aki valóban ide való azzal örül az ember, hogy mikor kikerül kollégák lesznek majd. Azt latom, hogy amennyiben szüksége van valakinek segítségre, még azok az emberek is segítenek, akikkel nem feltétlenül vagytok legjobb barátok. Vannak értelmetlen órák, de a szakmai órák hasznosak. A tárgyi tudást itt tudod megszerezni. Nem olyan mint egy sima egyetem. Itt be kell járni minden órára, akkor is ha nem látod értelmét. Azonban a kérdés feltevője el is mondja, h ő nagyon nem erre számított. Ő nem ide való. Ahogy sok ember nem. Viszont sok ember pedig nem arra hivatott, hogy mondjuk egy betanított munkát végezzen monoton élete végéig. Szoval ha elég elszánt vagy, és úgy gondolod ez neked való és elhivatott, motivált vagy, akkor vágj bele.

2017. okt. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első kommentelő vagyok. Engem egyeltalán nem bizonytalanított el a kérdező hiszen nekem egy hatalmas álmom válna valóra ha bekerülnék és a végén nyomozóként kerülnék ki. És igen, biztos vagyok benne hogy hívatásként fogom kezelni, az egyetemet és a későbbi munkámat is, hiszen máshogy ezt nem is lehet csinálni. Úgyhogy köszönöm az utánnam következő 2 választ, de nem kell, mert én még semmiben sem voltam ennyire biztos. De köszönöm!
2017. okt. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amugy gec jo hogy senki nem valaszolt a kerdesere
2019. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!