Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felkülditek jún 2-ig a bizi...

Felkülditek jún 2-ig a bizi mellett a törzslapot is? (felsőoktatás)

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:

nem, azt mar elkuldtem, a 11-es evvegivel.

most csak a 12-es masolat, meg ugye mellekelve egy level, amin szemelyes adatok vannak(+ felveteli azonosito szam).

2010. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, lehet én vagyok nagyon hülye, de mi az a törzslap?
2010. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a torzslap, a kozepiskolai bizonyitvanyod elso lapja, amin rajta vannak az adataid, amivel ugymond "bizonyitod", hogy te az a kovacs jozsi vagy, aki jelentkezett, nem egy masik.

(:


(elso valaszolo)

2010. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

17:16-os vagyok:


Köszönöm a választ :) De azt biztos, hogy fel kell tölteni? Nemrég kaptam meg a regisztrációs levelet, ott nem említették a törzslapot, valamint e-felvételin a "Jelentkezésekhez szükséges dokumentumok"- opciónál nálam csak az érettségi bizonyítvány szerepel.


Elnézést, hogy kérdésre kérdéssel válaszolok, de most nagyon aggódok, hogy valamit esetleg elrontottam...

2010. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondtak, hogy el kell kuldeni a torzslapot is.Nemcsak diakoktol,tanaroktol, hanem egy ismerosomtol is akinek "unokanagykabatja" az educational dolgozik.

Ugy vagyok vele, hogy inkabb tobb dolgot kuldok el, mint kevesebbet. Es, ha belegondolsz, szerintem logikus, amit irtam, hogy ezzel bizonyitod, hogy a sajtodat kuldod el.

Egy lappal tobbet fenymasolsz( hiteles masolat kell), az mar nem nagy faradtsag.

Szerintem kuldjetek el, bajotok nem lesz belole!


Bocsi, az off-ert...(:

2010. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*hallottam, sajatodat... bocsi, a hibakert
2010. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg logikus...akkor a biztonság kedvéért elküldöm :) Jó, hogy rátaláltam erre a kérdésre...nehogy már a papírokon múljon, hogy nem vesznek fel valahova :)
2010. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!