Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek fog sikerülni?

Szerintetek fog sikerülni?

Figyelt kérdés
Egy évig jártam iskolarendszerű OKJ-s szakképzésre, majd megszűnt sajnos az az iskola, ahol elkezdtem az első szakmámat, aztán át tettek minket máshová, ahol csak rosszabb lett a helyzet, (ha maradt volna a régi suli nem hagytam volna ott...) nem bírtam idegileg, feladtam, otthagytam, így abban a szakmában csak 1 elvégzett évem van, ha egyszer úgy döntenék talán estin le tudnám tenni az utolsó évet, ha bevállalnám más suliban, de most nem is ez a lényeg, mert csalódtam abban a képzésben, így tovább léptem. Munkaügyis tanfolyamon vagyok jelenleg, ami néhány hónapos és tiszta ideg vagyok, hogy béna leszek és nem fog sikerülni a vizsgám és fizethetek mindent vissza, én igyekszem legjobb tudásom szerint mindent megtenni, szerencsére sok a gyakorlat, de bizonytalan vagyok, az a bajom, hogy lebecsülöm magamat, elmélet nem sok volt még, de mindig, amikor csak tehetem átolvasom a jegyzeteket és a tankönyvet lényegre térve, memorizálgatom, tanulgatom, tanáraink meg is nyugtattak minket, hogy sikerülni fog és mindenki le fog vizsgázni, de én ezen görcsölök, hogy nehogy balul süljön el és csak rosszabb helyzetbe kerüljek, mert még nincs szakmám és ennek most tétje van, szerintetek?

2017. okt. 13. 15:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!