Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek könnyű az érettség...

Szerintetek könnyű az érettségi? Sok esely van arra hogy nem fog sikerülni?

Figyelt kérdés

Nagyon bevagyok parázva. Próbálok tanulni de 4éses anyagot nem tudok átvenni :/ félek a töri esszéktől, a német levéltől és nem beszélve a matektól. :((((

Ha nem sikerül énn..rossz érzés lesz az biztos


2017. máj. 2. 06:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük a képességeidet, felkészültségedet, de a stressz megérthető, mindenki pánikol az első komoly megmérettetésnél. De sikerülni biztos fog. Kettest elérni rettentően egyszerű.
2017. máj. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyű, ne szarj be.
2017. máj. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remélem :/ köszönöm a válaszotok :) es tudom hogy ez elég hülye kérdés volt de most annyira stresszelek emiatt hogy nagyon :/
2017. máj. 2. 09:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Töri esszékhez segítséget nyújt az atlasz illetve a kronológia része. Ha szerencsénk lesz kapunk valami rövid forrást is.

Németből levélhez készülj magyar-német és német-magyar szótárral!

Matekból jól gyakorold be a kombinatorikát, valszámot, függvényeket, statisztikát, halmazokat, gráfokat, sorozatokat, egyenleteket ha sok időd van akkor esetleg még a koordinátageot..

Én pl. így készülök. :)

Ne stresszelj! Sok sikert!

19/L

2017. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nekedis viszont :)
2017. máj. 3. 11:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon félek, főleg a matektól ás az angoltól, de jó lesz végre túlleni rajta. Már a kettesnek is örülnál matekból, bár 9-10-ben még ötös voltam,most évvégén 3 leszek. De mégis félek,hogy nem szedem össze a 25 pontot. Angolból 5 voltam most,mégis úgy érzem az érettségihez kevés a tudásom. :(
2017. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!