Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A te sulidban menyire laza a...

A te sulidban menyire laza a tesi óra?

Figyelt kérdés

Nekünk mindig csak a kötelező felméréseket kell elvégezni. Év elején (középsulis vagyok) még kicsit szadizott a tanár (férfi) de mostmár viszonylag laza. Beszélgetünk,filmet nézünk stb. Ha nem viszünk felszerelést azért se haragszik,bár egyszer-kétszer befenyített hogy bevág egy egyest ha legközelebb se lesz:D

Általánosba azért nem voltak ilyen tesi órák,viszont itt a gimibe valahogy közvetlenebb a viszonyunk a tanárúrral.


2010. máj. 29. 12:26
 1/8 ThodEE GoD ***** válasza:
0%

Spartan Canadian

A jobb csapágyazás miatt

2010. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ThodEE GoD ***** válasza:
38%

Ez talán félre ment XD


Nálunk nincs is tesi O.o

2010. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak kötelező felmérések vannak és a felszereléshiányt nagyon bünteti (szaktanárik + egyes, ha kell minden alkalommal minden embernek).

Ezen felül csak azt várja el, hogy egész órán mozogjunk (kosárlabda, labdarúgás :D ) a lazsálást nem viseli el.

2010. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kérdező, te nem az osztálytársam vagy?:D:D

ugyanez a helyzet nálunk, plusz az osztályfőnököm:D

2010. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk ilyenekért vont le jegyet pl., ha a bemutatandó talajgyakorlat közben megigazítottad a hajad (füled mögé tetted, stb). Azon kívül hisztizett a gyűrött pólóért (ami természetesen egyen póló volt), valamint a nem fehér zokniért... szegény kicsit zakkant volt, azóta sem vitte többre :)
2010. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
első 2 évben szakos tesitanár(férfi) tartotta, rendes tesi óra volt mindent megcsináltunk, minden órán kelltt futni meg felülés fekvőtámasz ilyenek, meg gyűrű és a társai, második két évben ofő (nő) tartotta egy hájas disznó, akinek nem tudom, hogy van meg a tesiszak, semmit nem csinaltunk minden oran jatek utolsó évben még futni sem kellett, mindeki jeles lett. Jah és a fele tesiórákon bent sem voltam de az osztályátlag javítása érdekében ez nincs beírva...
2010. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk elég kemény. Minden órán futás, gimnasztika, aztán vagy felmérések, vagy kosár, vagy röpi, de valami mindig van. Ha nincs felszerelés egyes. Általánosban mi mindig játszottunk, szerettem a tesit, itt viszont mindig teljesen kész vagyok óra után.
2010. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en utaltam a tesit, mert szigoru tanarunk volt es f*szsagokat csinaltunk allandoan... egy felevben kb. csak egyszer volt "jatszos" ora, kotelezo felmeresek mellett mindig kitalalt vmit..
2010. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!