Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak emelt törire?

Hogy tanuljak emelt törire?

Figyelt kérdés
Szóbelim lesz egy hét múlva,hogy tudok hatékonyan tanulni,bármilyen tanulási tipp jól jönne!:))Már elkezdtem amúgy,de még elég sokminden hátra van!Mivel nekünk témaköröket adnak meg,ezért tételt megtanulni nem tudok...az a szerencsém,hogy alapjában véve minden ismerős,mert ezeket tudnunk kellett írásbelire is,de azért vannak bizonytalan pontok!Aki esetleg emeltezett töriből,plz írja le,hogy mit tapasztalt szóbelin,hogy ment neki,mennyit tanult rá stb.!A válaszokat előre is köszönöm!:)
2010. máj. 29. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy viccesen hangzik, de mindig úgy tanultam törire, hogy elképzeltem az egészet mintha egy film lenne. Az is jó, ha leírsz minden fontosat vázlatba, és az is, ha hangosan felolvasod, így megjegyzed. Időigényes, de beválik. És evés után ne tanulj. A szóbeli jó, jobb, mint az írásbeli. Azt hangsúlyozd ki, amit tudsz, és ne azt, amit nem. Amiről tudsz, arról rizsázz! :D
2010. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)...emelten érettségiztél amúgy te is?Ha igen,akkor neked hány % lett?A másik kérdésem,hogy gondolom,akkor nektek is 34 témakör volt...és egy témakörből nagyon sokféle tétel gyártható?
2010. máj. 29. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!