Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Még sem vagyok olyan hülye a...

Még sem vagyok olyan hülye a matekhoz?

Figyelt kérdés

Idén érettségizek, és az exponenciális egyenleteket tanultuk (ma doga, úgyhogy m.idő)

Tegnap este tanulgattam, és gondoltam csak úgy funból megpróbálok egy emelted feladatot (tervben van egy gazdinfós diploma)

Kb. Fél órát szenvedtem vele és hosszas csűrés csavarás meg egy pici online kalkulátor segítségével kijött a jó eredmény.

És ez fura, de fantasztikus érzés volt. Ilyen we are the champions feeling.

Eddig egy négyes meg két hármasom van (ez valszeg ötös lesz, min. 4-es) és azthittem full hülye vagyok matekból, de úgy gondolom ha nekifekszek kókeményen, megpróbálhatok egy emeltet.

Szerintetek? Vagy már kevés rá félév?



2017. okt. 17. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet próbálni, nem lehetetlen. Hogy neked sikerülne e azt persze nem tudom.
2017. okt. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlás kérdése. Attól függ, mennyi időd tudsz és akarsz rászánni.

Ettől függően lehetséges, hogy menne.


Kérdezd meg esetleg a tanáraid véleményét is erről.

Ők mégis csak jobban rálátnak a tanulmányaidra.

2017. okt. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%
Vak tyúk is talál szemet.
2017. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!