Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli vizsgára hogyan...

Szóbeli vizsgára hogyan készültök, ha vizsgadrukkosak vagytok?

Figyelt kérdés

Magával a tudásotokkal nincs baj, csak annyira nem tudtok mit kezdeni magával a vizsgával, hogy ha a nevedre kettest kapsz akkor is megbuktatnak.(vágóhídnak érzem minden alkalommal, és ritka ha feloldódok, és tudok szóbelizni, volt, hogy rosszul lettem, hánytam vizsga közben)

Blokk oldásra milyen módszerek vannak.

(Tegnap egy potya tétellel jártam így, hogy csak néztem bután a vizsgáztatóra, lent a dohányzóban meg simán elmondtam volna neki kettő perccel később)


2017. okt. 19. 05:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy fél Xanax nekem mindig megoldott mindent.Államvizsga előtt fél órával bevettem,memóriát nem törli a fejből,az ideget levette rólam,tiszta fejjel 5- re vizsgáztam.Azóta is jártam emeltszintű továbbképzésekre.Nekem vizsga előtt mindig bejött a Xanax(0.25mg).Még mielőtt vki kitalálná,nem vagyok gyógyszefüggő,nekem is ajánlották ezt a módszert,anyósomtól kértem mindig ilyen alkalmakra.:)
2017. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!