Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment jobb, mint Pénzügy és számvitel?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam, hogy psz-el jobban el lehet helyezkedni, mind gm-el jobbak vele a lehetőségek, de a felvi új statisztikái szerint magasabb a gm-esek átlagfizuja. Hogyan lehetséges ez?
2017. okt. 19. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Attól függ,az alma is jobb mint a körte annak aki az almát jobban szereti.. tök más a két szakirány, a gm inkább vállalkozókat képez, meg menedzereket, menedzsment tagokat (egyszóval vezetőket).. azért tudom,mert én is ezt tanulok. Pszről nem tudok nyilatkozni, de ők inkább a számok világában élnek gondolom..
2017. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mint azt kifejtettem a magyarázatban elhelyezkedés és fizetés szempontjából kérdeztem melyik "jobb".
2017. okt. 19. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha értesz a szakmádhoz bármelyikkel el tudsz helyezkedni, ha közöd sincs hozzá csak átrugdosnak akkor meg mindegy melyiken tanulsz, mert nem fognak kapkodni utánad. Amúgy PSz diplomával is végezhetsz gazdmenes munkákat, de fordítva is működik a dolog, úgyhogy ezekből a statisztikákból nem kell messzemenő dolgokat levonni. Az se mindegy, hogy olyanokat is beleszámolnak-e aki külföldön talált munkát, mert pl gazdment lényegesen többen végzik el, többen is helyezkednek el vele külföldön ami meg tudja dobni az elhelyezkedési lehetőségeket meg az átlagfizut. Össze lehet hozni olyan statisztikát ami alapján a psz lesz a jobb, meg olyat is ami alapján a gazdmen.
2017. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!