Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedést oktató tanfolyam,...

Ismerkedést oktató tanfolyam, csoport van Pécsen?

Figyelt kérdés

A neten található csoportokra,azok tagjaira gondolok. Vagy legalább akik tanultak valamit tőlük és összejárnak.

Olyasmire ahol megtanítják, hogy kell a nőkkel ismerkedni,kezdeményezni,randizni,kapcsolatot kialakítani.

PUA mizériára.

Ahogy olvasgattam régebben meg most ez bennem nem vágyát ébresztett, hogy de jó lenne ha én is tudnám amit ők hanem szánalmat és öngyűlöletet magam iránt.

30 közeli testet öltött kudarc vagyok.



2014. júl. 6. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A PUA képzés semmit sem ér. Nem azzal van a gond, hogy nem tudod, hogyan kezdeményezz a nőknél, hogyan kell velük beszélgetni, mert ezt te valójában tudod. Sokkal nagyobb probléma, hogy félsz önmagadat adni, mégpedig azért, mert másoknak akarsz megfelelni. Most mondhatnám, hogy ne tegyél így, de ez úgysem így megy. Először is annak okát próbáld megkeresni, hogy miért félsz önmagad adni, miért nem fogadod el önmagad. És a tévhittel ellentétben ennek nem testi, hanem lelki okai vannak. Egy jó pszichológus, akivel megbeszélheted a gondjaidat, sokkal többet érne, mint egy bármilyen PUA tanfolyam, érdemes lenne felkeresned egyet. Olyan dolgokra is rájöhetsz, amiről álmodni sem mertél volna.


Ráadásul egy ilyen tanfolyamon téged rá fognak kényszeríteni az ismerkedésre. A kényszer miatt még idegesebb leszel, és még jobban fel fogsz sülni.

2014. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lilla


A kényszert tekintve lehet némi igazad.

Önmagam vállalásáról meg annyit, hogy pont azért nincs senkim,kicsi a szociális hálóm és szar az életem,mert önmagam vagyok.

A pszichológus meg nem ér semmit,ezt tapasztalatból tudom!

Aki egy picikét is nő az látja rajtam, hogy alkalmatlan vagyok arra, hogy nő érdemben foglalkozzon velem.

2014. júl. 6. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!