Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy álljak kevésbé stresszese...

Hogy álljak kevésbé stresszesen hozzá?

Figyelt kérdés
Nem kezdtem el az egyetemet (felvettek), mert nincs elég alapos tudásom a szak elkezdéséhez. Most munka mellett tanulok, hogy jövőre már eleget tudjak. A legtöbb ismerősöm most kezdte az egyetemet, és mindenkitől azt hallom, hogy mennyire szörnyű, mennyire nehéz. Engem ez már most nagyon stresszel, félek, hogy jövőre sem fog menni, hogy nem vagyok elég okos. Amikor elkap ez a pánik, természetesen mégrosszabbul megy a tanulás. Le szeretnél erről az idegeskedésről szokni, mert csak ront az egész helyzeten. Sajnos fogalmam sincs, hogy tudnék ettől megszabadulni, kérlek segítsetek valamit kitalálni. Nagyon kilátástalannak érzem néha az életemet emiatt.
2017. okt. 20. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen szak?


Nyugi valószínűleg lehet, hogy csak a középiskoládhoz nehéz, nem olyan "0-24 be tanulsz is csak 30% az esélye, hogy átmész" nehéz...


Bár kitudja...

2017. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mérnökinfó.
2017. okt. 20. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt honnan állapítottad meg, hogy nem volt meg hozzá a "tudásod"?

Szerintem simán (irreálisan) alacsony az önbizalmad. Nem nagy magic, motiváció kell és szorgalom. Én is az egyik informatika szakon vagyok, általában aki túl "hypolja" a dolgot, azok vannak ott minden bulin és skippelnek minden órát.

2017. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!