Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen gazdasági...

Szerintetek milyen gazdasági szakot válasszak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Végzos gimnazista vagyok, nyelvszakon szeretnék tovább tanulni, hogy tolmács lehessek. Azon gondolkodok, hogy ha jól bírom az egyetemet, akkor felvennèk még egy gazdasági szakot, levelezon. Az lenne a kérdésem, egy nyelvszakot milyen gazdasági szakkal lenne érdemes párosítani? És melyik egyetemen lenne érdemes ezen tanulmányaimat megkezdenem?

2017. okt. 23. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nemzetközi gazdálkodásin vagyok, pont azért mert ide kifejezetten szükséges a nyelv, de egyébként egy ütős nyelvszak mellett (szóval ne anglisztika vagy germanisztika) bármilyen gazdasági diplomával keresett leszel. :)
2017. okt. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!:)
2017. okt. 26. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!