Elfogadhatja a tanár?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves lány vagyok, tavaly érettségiztem. Most egy iskolarendszerű OKJ-ra járok (ugyan abban az iskolában, ahol érettségiztem) és azt szeretném megtudni, hogy a szülő igazolhat-e itt is 3 napot, mint középiskolában, vagy csak az orvosi igazolást fogadhatja el a tanár?

Ha ez számít, akkor járok gyakorlatra, ahol táppénzes papír kell, mert tanulmányi szerződésem van. (gyakorló ápoló képzés) Nem gyakorlati napról szeretnék hiányozni.

Egyébként az osztályfőnököm év elején mondta, hogy csak orvosit fogadhat el, de sehol nem találtam erre vonatkozó szabályt. Köszi a válaszokat! :)



2017. okt. 24. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nagykorú vagy, ezért semmiféle szülöi igazolásnak nincs helye.

Emellett világosan megmondták, hogy CSAK ORVOSIT fogadnak el, ezen mi nem érthetö?????

2017. okt. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak azt fogadja el , akkor csak azt.
2017. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!