Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire valószínű, hogy...

Mennyire valószínű, hogy jövőre felvesznek az ELTE Jogi karára?

Figyelt kérdés
A ponthatár idén 383 volt, nekem körülbelül 424 pontom lesz, de most megnéztem, hogy idén 900an jelentkeztek és ebből csak 300at vettek fel és kicsit beparáztam. Ennyivel a ponthatár felett félnem kéne vagy nagyjából biztos hogy felvesznek?

2017. okt. 25. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Önköltségre nem szoktak az egekben lenni a ponthatárok, pláne, hogy kifejezetten jó pontokra számíthatsz. Nem tudom, hogy hány jelentkező jelölte első helyen vagy módosította, de ha ezeket nem nézted hozzá, érdemes lesz menni még egy kört. Szerintem nagyjából biztos lehetsz benne, hogy felvesznek.
2017. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!