Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek hova menjek ilyen...

Szerintetek hova menjek ilyen jegyekkel? (Veszprém megye)

Figyelt kérdés
Magyar nyelvtan-4 Irodalom-3 Matek-3 Kémia-4 Biosz-4 Fizika-4 Töri-5 Föci-5 Rajz-5 Német-5 Művészetibe szerettem volna menni mert nagyon sok pályázaton nyertem de valahogy mégsem az az igazi.Szeintetek? A próba felvételik általában 40-50 pont között vannak.Ami érdekel az az idegen nyelv.

2017. okt. 26. 19:39
 1/1 anonim válasza:
Szerintem elsőnek megjelölését és a Lovassy angol/német (nem tudom milyen nyelvet tanulsz) Ha angolt akkor Almádi kéttannyelvű, ha németet akkor Vetési német vagy Padányi német/angol. Tudom hogy most már megírtad a felvételit meg minden, de hogy döntöttél és hány pontos lett?
2018. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!