Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bocsi, tudom, hogy hülye...

Bocsi, tudom, hogy hülye kérdés, de az emelt angolt nem váltja ki a közép szintű angol érettségi felvételinél pl. , ugye?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2017. okt. 28. 00:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi! Nem közép szintű angol érettségi, hanem nyelvvizsga!!!
2017. okt. 28. 00:51
 2/7 A kérdező kommentje:
Közép angol nyelvvizsga kiváltja-e az emelt angol érettségit?
2017. okt. 28. 00:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az emelt angol érettségi amennyiben megvan a megfelelő %-od, akkor egy középfokú nyelvvizsgával egyenértékű tanusítványt jelent számodra.

Azonban ez visszafele nem működik!!

Szóval hiába van meg a középfokú nyelvvizsgád, nem fogsz automatikus emelt szintű angol érettségit kapni, sem közepet.

2017. okt. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Igen, így sejtettem én is. :/

2017. okt. 28. 02:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel az emelt angol érettségi nehezebb mint egy B2-es nyelvvizsga
2017. okt. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, még a felsőfokú nyelvvizsga sem váltja ki az emelt érettségit nyelvből. Felvételin ha emelt érettségi az elvárás, akkor mindenképpen kell emelt érettségizned az adott tárgyból.
2017. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, értem.
2017. okt. 28. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!