Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » AWI hegesztő szerintetek?

AWI hegesztő szerintetek?

Figyelt kérdés
Most fogok elkezdeni egy 6hónapos intenzív minősített AWI hegesztő tanfolyamot mindenféleképpen elfogom végezni amennyire jól csak tudom! utána mekkora leehtőségem van elhelyezkedni benne akár itthon akár külföldön bár tudom kezdőket nem nagyon akarnak sehova főleg nem külföldre de én nagyon szeretnék ebben dolgozni! itthon/külföldön mennyi a fizetés? nagyon nehez az awi? mennyi lassan kell haladnia ebben az eljárásban a kezemnek? minden érdekelne errol emit csak tudtok!

2017. okt. 29. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Youtube. Keress arra, hogy TIG. Ha az angolt érteni se tudod, akkor felejtsd el, hogy külföldön fogsz dolgozni.
2017. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
erős kozépfokkal rendelkezem
2017. nov. 2. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!