Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, mert lassan...

Mit tegyek, mert lassan beleorulok ebbe?

Figyelt kérdés

Most hetedikes vagyok, eddig vegig kituno voltam. Viszont ebben az evben valahogy borzasztoan mennek a dolgaim.

Az orakon nem tudok odafigyelni, es gondolkozni se, semmit sem ertek, pedig nem sokat nehezedett hatodik ota, ami pedig jol ment. Egesznap almos vagyok, szedulok, uresnek erzem magam. Aludni nem tudok 11 ora elott, ha elalszok, akkor is felkelek ketszer-haromszor hajnalban. Vashianyom van, de mar egy eve szedek vastablettat es vitaminokat, megsem javul semmi. Megis mit tegyek? Nagyon stresszelek, hogy ezzel elrontom a jovomet, mert eddig vegig jol tanultam, nem tudom mi van..


2017. okt. 29. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hétvégenként ha teheted mozdulj ki, egy jó kis erdő túra megnyugtató hatással tud lenni, esetleg meditálj, illetve próbáld meg lenyugtatni magad főleg az elmédet azzal, hogy mindig van kiút és mindent el lehet érni csak idők kérdése. Lásd az én példámat; otthagytam nemrég a sulimat egy tanfolyam miatt, mára belátom, hogy nem volt teljesen helyt álló döntés, ezért én is stresszelek, idegeskedek, hogy elrontottam mindent, de helyre hozni a hibát sose késő, tanulni meg főleg nem.
2017. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felesleges ezen stresszelned. :D


Majdnem mindegy, hogy milyen lesz 8. -ban a felvételi pontszámod a középiskolákba, valami jobba tuti, hogy úgyis felvesznek, (szóbeli) hiszen látni is, hogy értelmes vagy.

2017. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!