OKJ-s logisztikus?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy logisztikai szakközépiskolába járok, amely egy alapképzést ad. Utána 1 év lenne OKJ-n megszerezni a logisztikai ügyintézői szakmát. Ha sikerülne, utána mire számíthatnék? Sajnos az angolom nem túl acélos, szerintetek úgy is sikerülne elhelyezkednem? Tisztában vagyok vele, hogy nem keresnék úgy egy felsőfokú képesítéssel, mint akik egyetemen végeztek, és persze azt is tudom, hogy sok függ attól is, hogy vidéken dolgoznék vagy valami nagy városban, de én nem is feltétlen akarok havi 300 nettót. Kezdésnek mondjuk 150, aztán szépen fentebb kúszni, ameddig tudok. Lehet kicsit zavaros a kérdés, de szerintetek mire számíthatnék az elmondottak alapján? Egyáltalán be tudnék kerülni valahova? Állítólag ez egy keresett és felkapott szakma, ez azért bizakodásra adhat okot, vagy tévedek?

2017. okt. 30. 17:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!