Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy állami támogatott...

Ha egy állami támogatott alapképzés elvégzése után szeretnék orvosira menni (szintén államin), hány államilag támogatott félévem lenne még?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elvileg még 6, de hallottam hogy orvosin elvileg lehet kettővel több, csak nem tudom hogy ez akkor is ér-e, ha előtte már elvégeztem egy másik képzést.
2017. okt. 30. 19:36
 1/4 anonim válasza:
40%

12 államilag támogatott féléved van. Ebből elment már 6, tehát a másik 6 félévet ki kell fizetni. Amúgy nem irigyellek kb. 6-7 millió lesz így is.

A plusz 2 azt jelenti, hogyha nem sikerülne időben végezned, akkor lenne még 2 állaamilag támogatott féléved és csak utána kellene fizetned. Mert 5x2=10 és lenne még a 2 pluszban így jön ki a 12, de ez màshol is így van. Viszont ez nálad nem játszik.

Jobban jártál volna, ha mikor eldöntötted ezt, átmész önköltségesre.

2017. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvosin 14 államis félév van, tehát neked ott még 8.
2017. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de mivel pont az ellenkezőjét mondjátok, még mindig nem tudom mi az igazság ^^"
2017. okt. 30. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit a második ír.
2017. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!