Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írásbeli, szóbeli - mire...

Írásbeli, szóbeli - mire számítsak?

Figyelt kérdés
A közeljövőben indulni fog egy okj-s tanfolyam, amire jelentkeztem. Indulása előtt lesz egy írásbeli, illetve egy szóbeli felmérés. Tudom, nem a szakmával kapcsolatban lesz. Viszont azt nem mondták el, hogy pontosan mire is számítsak. Szerintetek? Az írásbelin gondolom ilyen alapvető kérdések lesznek, viszont a szóbeliről el sem tudom képzelni, hogy s mint lesz.

2017. nov. 2. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem szóbelin ilyen motivációk,meg rátermettség-alapú kérdés lenne, mint egy állásinterjún, de amúgy én nem tudom. Ilyen készségi izé, mikor én középiskolába jelentkeztem, ott, városon belül kérdezték, hogy hogy jutok el A-ból B pontba. Meg szerintem az írásbeli is valami készségekre akar rávilágítani, hogy mennyire vagy jártas, mennyire van érzéked adott dologhoz, valszeg arra kiélezett kérdések lesznek, meg ilyen személyiségteszt is akár, amiből le lehet szűrni, kiderül. Amúgy ismerősömnek volt olyan, hogy azt mondták, hogy vigyen magával interjúra 10-15 sort/mondatot írjon a legutóbbi nyári vakációjáról, és akkor mit össze szenvedett, hogy kikerekítsen a nulla nyaralásból valami épkézláb szöveget, és közben meg nem is a szóhasználatát, beszéd/íráskészségét nézték, hanem odaadták egy íráselemzőnek, hogy abból állapítsa meg, milyen az adott jelentkező személyisége.
2017. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!