Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire számítsak matek szóbeli...

Mire számítsak matek szóbeli érettségin?

Figyelt kérdés
Sajnos az írásbelit elrontottam és mennem kell szóbelizni. Mire számíthatok? Mennyire nehéz? Milyen feladatokat kell megoldani? Milyen tételek vannak?

2016. máj. 5. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Egy kép lebegjen a szemed előtt:

[link]

Ilyen lesz!

2016. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

hát a szóbeli igencsak nehezebb mint az írásbeli...

nem értem hogy hogy nem lehet egyébként egy francos matek érettségit 2-esre megírni.. egy 10.esnek is menne kb...

2016. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Izgulás, szorongás miatt pl..
2016. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
na de nem értetted amit mondtam... egy átlagnál gyengébb képességű érettségizőnek is tudnia kéne legalább 3asra, mert tényleg könnyű... ezen nem szabad izgulni mert akkor mit fog csinálni az életben?
2016. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Arra számíts, hogy átmész. Matek szóbelin nem szoktak buktatni.

Beszélj a matek tanároddal, ő megmondja, milyen tételek lesznek. Amúgy lehet jobb lesz, mint gondolod és átmész. Nem bántásként, de a mostani matek nagyon könnyű volt.

2016. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
utolsó... nem szoktak buktatni?? nálatok lehet nem, de a legtöbb helyen azért elég szépen...
2016. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Buktatni nem szoktak, bukni szoktak. Valamivel azért a vizsgázónak is hozzá kell járulnia a vizsga sikeréhez, és ha ezt nem teszik, akkor nehéz jó eredményt kapni.
2016. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

Nem azt mondtam, hogy ne tanuljon. Meg általában félnek is az emberek annyira, hogy nem megy oda tanulás nélkül.

Tanuló bukik (bukni), tanár megbuktat (buktatni). Nálunk ezt mindenki így mondja. Egyik tanárom is azt mondja mindig: "neki sem érdeki mindendenkit megbuktatni".

Magyar szó a buktatni, beírtam most és újságokban is írják, szóval...

2016. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Papi Gonzales ***** válasza:
28%
én se igazán értem hogy nem lehet kettest írni...az érettségi fele kb függvénytáblából másolás...
2016. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az volt,hogy szerintetek mennyire volt nehéz az idei írásbeli és hogy hogyan nem lehetett megírni kettesre!
2016. máj. 5. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!