Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bursa Hungarica-hoz csatolandó...

Bursa Hungarica-hoz csatolandó dokumentumok leadása ilyen esetben is lehetséges?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy szüleim jövedelem igazolása még nincs meg és valószínű, hogy november 7-ig nem fog megérkezni.

Egy ilyet is meg kell adni az igényléshez:

A pályázóval egy háztartásban élők egy főre eső havi nettó jövedelme (Ft):


Ha ezt a mezőt üresen hagyom és később adom le a dokumentumokat, akkor elbírálás során ők ki fogják számolni?


Ezt írják a pályázat kiírásnál:


A beérkezett pályázatokat az illetékes települési önkormányzat bírálja el 2017. december 7-ig:


a) az elbíráló önkormányzat a pályázókat hiánypótlásra szólíthatja fel a formai ellenőrzés és az elbírálás során, az önkormányzat által meghatározott határidőben, amely azonban nem lépheti túl a pályázatok önkormányzati elbírálási határidejét. Az önkormányzat hiánypótlást csak olyan dokumentumokra kérhet be, amelyeket a pályázati kiírásban feltüntetett. A hiánypótlási határidő: ….. nap;


Ha jól értem ezek alapján még minden esélyem megvan, hogy sikeres beadjam a pályázatot, még ha kések is a mellékletekkel?



2017. nov. 4. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy kötelezően kitöltendő adat, nem fogja engedni a rendszer, hogy anélkül kinyomtasd és leadd a pályázati űrlapot, hogy ez a rész nincs kitöltve. De próbáld meg. De egyébként a jövedelem igazolást azért nem napok alatt kapja meg az ember. Ha a legutóbbi három havi kell, azt bármikor odaadják a munkahelyen (nem kell az októberire is várnod, jó a július-augusztus-szeptemberi), ha pedig az elmúlt évről kell a NAV-os, akkor egyszerűen bemennek a szüleid és rögtön meg is kapják. Ezt el lehet intézni még hétfőn és kedden simán.

De azért gondolom azt tudjátok, mennyit keresnek a szüleid, ki tudjátok számolni és be tudjátok írni a papírok nélkül is, nem?

2017. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a probléma, hogy van egy családi vállalkozásunk, így változó a jövedelmünk. Eddig mindig postázták a jövedelemigazolást tértivevényes levélként, amikor igényeltünk. Úgy volt, hogy az elmúlt két héten, amíg nem voltam itthon anyukám elintézi, de sajnos elfelejtette, hogy mindenkinek kell, így csak az én nevemre szólót kérte ki.

Szóval a saját jövedelem igazolásom megvan.

Nem tudom családi vállalkozás esetén ez hogyan működik.

Van egy éves bevételünk és ez el van osztva az egy háztartásban élők számával (jelen esetben 3 fő)?

Például, ha az összes jövedelem 2100000 forint volt, akkor mindenkinek a jövedelem igazolásán 700000 forint jövedelem lesz?

Mert ha így oszlik meg, akkor ki lehet számolni az egy főre eső jövedelmet.

2017. nov. 5. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!