Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki gimnáziumot végzett...

Aki gimnáziumot végzett esetleg dolgozhat irodában?

Figyelt kérdés

2017. nov. 6. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne dolgozhatna?
2017. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
dolgozhat, adminisztráció jellegű munkákat - jó lenne, ha vakon gépelni megtanulna, Microsoft Office-t (Word, Excell) biztonságosan használna.
2017. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
19%
Igen pl.: takaríthat
2017. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Aki gimnáziumot végzett... hát ilyen végzettséggel nyugodtan mehet egy sorra, vagy segédmunkásnak:D

Irodába 80%-ban diploma kell:D

2017. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
79%
4-es válaszoló, sima szakközépiskolai érettségim van, soron még nem dolgoztam, de segédmunkás voltam már, ott több volt a fizetésem, mint akkor a bátyámnak az egyetemen irodai dolgozóként, most bolti eladó vagyok egy barkácsboltba, egy év után közelít a keresetem a két diplomás anyáméhoz, és magasabb, mint a bátyámé volt egy helyi IT cégnél, mielőtt fölköltözött Pestre. Nem a kisebbrendűség beszél belőlem, nem utálom a diplomásokat ( tény, hogy a bátyám fizuja most több, mint a duplája az enyémnek), te viszont leszállhatnál kicsit a magas lóról ;)
2017. nov. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen magas lóról kell leszállni?:D

Nem is a kérdésre válaszoltál...


A kérdés maga az irodai munka volt, amibe gimnáziumot végzetteket nem vesznek fel, csak speciális ismeretség által. Az irodában dolgozók 80%-a felsőfokú képzéssel rendelkezik, vagy a cég elküldte továbbképzésre.

A kérdésre tehát nem igazán válaszoltál, csak az élettörténeted mondtad el.


Amúgy számokban is beszélhetnél.

Mert ha mondjuk anyád alsós tanár akkor kap kb havi 120-130-at vagy max 150-et ha jó helyen laksz és van tapasztalata.

Az IT meg elég vegyes hogy mit dolgozik és hol.


A lényeg hogy számokat mondj meg hogy mennyivel vagy bejelentve. Mert ha kapsz 180-at zsebbe bejelentve meg 70-el vagy az azért egyből nem ugyan az mintha keresnél 180-at és annyival is vagy bejelentve.

2017. nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

6 "-Az irodában dolgozók 80%-a felsőfokú képzéssel rendelkezik"

- ez egész egyszerűen NEM IGAZ - hasadra ütve mondasz egy %-ot és már magad is elhiszed, hogy ez maga az Igazság. Hagyd már ezt, ne szívózzál egy ilyen elég egyszerű kérdésnél a saját statisztikáiddal.

2017. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Emberek,nem azért írtam a kérdést,hogy itt vitázás legyen :D
2017. nov. 12. 14:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó.
2017. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!