Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, ha nem...

Mi történik akkor, ha nem megyek el az emelt szintű érettségi szóbeli részére? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Biológiából emelteztem másodjára,de nem lett elég jó az írásbeli.Mivel nincs tanulói jogviszonyom,az OH-n keresztül jelentkeztem.Mivel tétje már nincs,nem akarok elmenni.Pesten lesz,az utazásom is sokba lenne.Ki fognak tűzni egy másik időpontot ha nem megyek el?


köszönöm előre is


2010. máj. 31. 09:11
 1/9 anonim válasza:
Emlékeim szerint, mintha lenne valamilyen esönap, de csak akkor, ha igazoltan beteg vagy... Amúgy meg szimplán nem mész át a vizsgán
2010. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elméletileg, ha nem róható fel neked a hiányzás, akkor a következő vizsgaidőszakban pótló vizsgát tehetsz. Ami csak az elmaradt vizsgarészt érinti, de a te esetedben ez értelmetlen.

Nem mész el, akkor elégtelen. Következménye nincs, talán kapsz egy tanúsítványt és ennyi.

Ha jó szóbelivel sem tudod felvinni a kívánt szintre, akkor lehet tényleg nincs sok értelme.

Azonban, ha a tavalyinál jobb eredmény születhet, akkor lehet érdemes lenne elmenni. Nem tudhatjuk előre a ponthatárokat...

2010. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom ha nem mész el, nem lesz semmi. Mivel nincs meg a szóbeli így osztályozni sem tudnak. Nem kapsz róla papírt...mintha meg se történt volna.

Esetleg a biztosabb infóért kérdezd meg az OKM-et, vagy nézz be felvi.hu emelt biosz fórumra:)

2010. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem fognak velem foglalkozni,hanem elkönyvelik,hogy kész,ennyi,nem jelent meg,vége?Arra ne számítsak,hogy automatikusan adnak majd egy másik időpontot?
2010. máj. 31. 10:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezném, hogy te már be is tekinthettél a bioszba? Mert én még nem, nem tudom még hogy hogy sikerult....vagy te honnan tudod hogy rosszabb?
2010. máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem magasról tesznek rá, hogy nem mész el. Nem hiszem, hogy adnak csak úgy másik időpontot. Max ha utánajárkálsz meg van vmi nyomós érved. De cak úgy ajándékba biztos nem. Miért akarnál másik időpontot?
2010. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia!Nem néztem meg még én sem,de a megoldókulcs alapján biztos vagyok benne hogy nem lesz meg a szükséges pont sajnos...
2010. máj. 31. 15:28
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok másik időpontot,dehogyis,el sem szeretnék menni.Csak azt hittem alapból adnak egy másik lehetőséget.De nem bánnám ha nem erőltetik,ha nem kell megindokolni miért nem megyek...
2010. máj. 31. 15:31
 9/9 anonim ***** válasza:
De azért j néven veszik, ha az iskola ahová bejelentkeztél, betelefonálsz, hogy nem mész, mert akkor nem várnak rád feleslegesen, mert emlékszem, volt olyan aki nem telefonált be hogy nem megy, és mérgesek voltak ezért....
2010. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!