Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szabad "lógni" hittanról vagy...

Jancsi123456123 kérdése:

Szabad "lógni" hittanról vagy nem?

Figyelt kérdés
Na az a helyzet hogy ugye van a hittan azt a törvényt hozta az egyház hogy heti 2 hittan kötelező de viszont az állam azt a törvényt hozta hogy csak 1 ezért rendszeres nem mentünk be heti 1 hittanra de mondta nekem a tanár hogyha nem megyek be hittanra akkor felhívja ezt az XY rendőrt hogy keresen meg engem mert ha valami történik velem akkor azért őt basszák meg (ez amugy eléggé kamu szagu)most télleg a tanár válal felelőséget értem egy nem kötelező óráért? amugy csak mondom hogy az egyháznak semmi szava nincs az államhoz képest

2017. nov. 9. 20:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!