Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bármilyen információ a Szinház...

Bármilyen információ a Szinház -és Filmművészeti Egyetemről?

Figyelt kérdés
Az oldalukat átnéztem, de nem túlságosan összeszedett, így nem tudtam összeszedni a dolgokat, amiket szerettem volna. Filmes színészi vagy filmes rendezői szak van? Hány évből áll és mik a felvételi követelmények? Valaki aki esetleg tanult ott összegyűjtene alap információkat nekem az SZFE-ről? És általánosságban milyen az ottani élet, közösség? Őszinte válaszokat nagyon megköszönném!

2017. nov. 9. 20:08
 1/1 parigi ***** válasza:

Szia!

Filmszínész nincs, filmrendező van.

2 évente indul, mozgókép- film és televíziórendező szakirány néven.

Kicsit el van szeparálva a filmes és a színházi közeg, kis egyetem, mindenki ismer mindenkit. Lazák az emberek, a kicsit összeszedetlenség az egész intézményre jellemző.

2018. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!