Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolások/Egyetemisták! Mit...

Főiskolások/Egyetemisták! Mit gondoltok, hogyan lehetne javítani egy egyetemen belül az információáramláson?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam ezen az elmúlt hetekben, de nem jut eszembe semmi épkézláb ötlet. Nálatok hogyan oldják meg, hogy mindenki jól informált legyen, és a hírek/infók hamar eljussanak a tanárokhoz/diákokhoz? A Ti sulitokban hogyan csinálják?

- Egy hallgató.



2017. júl. 29. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
És mi értelme van itt bemrainstormingolni? Úgysem mi hizzuk a döntéseket
2017. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Közös fb csoport van nálunk, amit alapból a HÖK létrehozott és bevettek minden elsőst. Vagy sziplán te jelentkeztél oda.

Ott mindenki kiírja ha van valami fontos.

A szünetek fent vannak a suli oldalán. Ha meg valami sürgős van, akkor a tanár elmondja előadáson vagy neptunon küld üzenetet.

Kb. ennyi.

2017. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Közös facebook csoport. A "mentorok" és HÖK-ös emberek felvették a gólyákat és szóltak mindenkinek, hogy akinek ilyen ismerőse van az jelentkezzen.
2017. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van facebook csoport , karonként is meg szakonként is, tantárgyaknak is van külön.Amúgy kapunk üzenetet neptunon, az egyetemi honlapon is vannak infók , az egyetem facebookján.Az egyetemen belül meg "ki vannak függesztve" a hírek.


Szerintem ez sok helyen így megy.Vagy akár mindenhol.

2017. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!