Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átvesznek máshová ha kirúgnak?

EarnedCoin4 kérdése:

Átvesznek máshová ha kirúgnak?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok, 4es átlaggal, 3 hangszeren játszom, tulajdonképpen nincs velem semmi.

probléma. Az egyetlen az hogy igazoaltlan órák miatt valószínüleg kirúgnak. Kérdésem hogy ebben az esetben átvesz egy másik intézmény? Mivel már nem vagyok tanköteles.


17/F


2017. nov. 14. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan hogyan néznek ki azok az igazolatlan órák?

Ezt fogják elsőnek megkérdezni.

Amúgy ez nem képzési kérdés véletlenül?

Ha annyira hanyag vagy, hogy még a kategóriával sem foglalkozol, akkor mire tudsz odafigyelni az életben?

Hogy akarsz így tanulni?

2017. nov. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy néznek ki hogy: 2 nap van ami igazolatlan mivel tényleg elhagytam az igazolást ezzel tisztába vannak. Van még egy nap igazolatlanom ami tényleg "lógás".

Ezekből mind tanultam és ismernek is hogy nem vagyok tipikusan az a világrengető "rosszgyerek". Viszont igazad van hogy hanyag vagyok de emellet jó tanuló. Úgy gondoltam hogy annyira nem számottevő a kategória kiválasztása.

2017. nov. 15. 08:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig az.

Egyrészt az oldal külön kéri tőled... eszerint magasról fütyülsz a kérésükre?

Másrészt szakszerű választ itt kaphatsz.

A helyesírásodra is figyelhetnél, mert ez is számíthat a felvételnél (és később az életben is).


Szerintem, ha szóba kerül, ezt kellene elmondanod az igazgatónak, amit leírtál.

És próbálni megkomolyodni, különben nagy pofont kapsz majd az élettől, és az sokkal rosszabb lesz.

2017. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Mellesleg kicsit szerintem többet látsz ebben az egészben, mondhatni túlfújod. Ne ítélkezz aszerint hogy milyen kategóriát választottam. Mellesleg a helyesírásommal nincs baj. Lényeg hogy megkaptam a választ.

2017. nov. 15. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!