Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelenleg hatosztályos gimnáziu...

Jelenleg hatosztályos gimnáziumba járok Pest megyébe 9. osztalyba. Mar harom eve jarok oda es meguntam. A jelenlegi atlagom 4,3. Van esélye hogy átvesznek egy budapesti hatosztályos gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Fontos hogy budapesti hatosztalyos legyen. Egeszen jo tanulo vagyok fokent human targyakbol. a jelenlegi atlagom 4,3. melyikbe van eselyem? es milyen felteteleknek kell megfelelni? kell valami felnerot irni ha csak atjelentkezek?Sok félét nezegettem. Mindegyikrol mondhattok velemenyt is. a legjobb az lenne ha kozel lenne vasutallomashoz mert a nyugati palyaudvarra meno vonattal jarnek be. de egyenlore barmilyen budapesti hatosztalyos gimnaziumrol szivesen hallanek ahova szerintetek atvennenek. Valaszokat koszonom:))

2017. febr. 28. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Maradj ott ahol vagy
2017. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!