Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan láthatnám át az emelt...

Hogyan láthatnám át az emelt matematikán tanult dolgokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 11. -es gimnazista vagyok, idén fizika és matematika fakultációra is járok már. Az alap matematika órai anyaggal nem igazán volt ezelőtt gondom, 7.-8. -ban még igen, viszont 9.-10.-11. -ben nem igazán rótt rám nagy terhet a megértésük. Azonban az emelt órán vett anyagok (sorozatok, határérték számítás) már annál inkább. Egyszerűen nem látom át, nem tudom, hogy miből-mi-hogyan keletkezik, vagy változik. Gyakorlással lehetne ezen javítani, viszont nem igazán tudom az itt vett feladatokat sem megoldani, egyszerűen nem megy könnyen a feladatok megértése. Miféle képpen tudnék másféle képpen nézni a megoldandó feladatokra? Az alapok nincsenek rendben a fejemben?

2017. nov. 14. 20:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Huhh, ez egy kicsit össze-vissza lett. Sajnálom. Remélem azért a lényeget meg lehet érteni belőle.
2017. nov. 14. 20:29
 2/3 _Girl_ válasza:
Szerintem keress egy magántanárt, pl. egy felsőbbéves, vagy osztálytárs is jó lesz, akinek jobban megy :)
2017. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Osztályból csak ketten vagyunk emelt matematikán, és együttes erővel is vannak problémáink. Ezek szerint marad majd a magántanár.
2017. nov. 14. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!