Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány hónap alatt írható meg...

Hány hónap alatt írható meg az alábbi témában egy szakdolgozat?

Figyelt kérdés

Témám: Tanulásban akadályozott fiatalok jövőképe. Nem teljesen a nulláról kezdem, de még gyűjtenem kell anyagot hozzá. Arra gondoltam, hogy mivel még nincs meg a nyelvvizsgám, eltolnám az államvizsgát a következő tanévre. Így szerintem még ott lenne április és május egy része is. Most november vége december - május közepéig elegendő időm lesz a megírásra?


Tapasztalatok? milyen volt nálatok a szakdoga írás?folyamata?



2017. nov. 16. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi időt szánt rá naponta. Én az utolsó pillanatra hagytam, két hét alatt megírtam, de akkor csak ezzel foglalkoztam. Ebből kiindulva május-júniusig kényelmesen megírható.
2017. nov. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, te is végeztél kutatást?
2017. nov. 16. 21:20
 3/5 A kérdező kommentje:
még ott lesz mellette a féléves gyakorlatom is - még hezitálok hogy maradjak nappalin 2 x 120 órás gyakorlatra, vagy átmenjek levelezőre 2 45 órás gyakorlatra
2017. nov. 16. 21:22
 4/5 A kérdező kommentje:
2 x 45 órás
2017. nov. 16. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, máshogy honann lett volna hozzá anyagom? :D Könyveket olvastam, filmeket néztem, intezjúztattam, bújtam a jegyzeteimet. Mellette gyakorlatom volt, és dolgoztam is, bár igaz, nem sokat, állataim meg nekem is vannak, őket se hanyagolhattam el, bár kérdés, hogy most egy komplett farmot látsz e el, vagy kutyáid vannak. Minden esetre ez alatt a 2 hónap alatt leszoktam az alvásról, de én ilyen vagyok. Mindig a végsőkig választók mindent, aztán nyomás alatt 100x jobban teljesítek, mint nélküle, így nekem ez a magamnak kreált stressz egy bevált módszer. :) Az egésszel annyit akartam hogy meg lehet írni, hogy időben vagy.
2017. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!